تولید پودر پسته خانگی اعلا

تولید پودر پسته خانگی اعلا

پودر پسته خانگی یکی از خوش طعم ترین و با کیفیت ترین انواع پودر پسته می باشد که به دلیل اینکه از پسته های مرغوب برای این کار استفاده شده و زمان و دقت زیادی برای تولید آن به کار رفته دارای کیفیت بهتری می باشد.

تولید پودر پسته خانگی اعلا از بین پسته های خشک یا تازه صورت می گیرد که در هر صورت باید پوست رویی نازک پسته گرفته شده و پسته برای آسیاب کردن کاملا خشک و بدون رطوبت باشد ، نحوه و طول مدت آسیاب کردن نیز در کیفیت پودر پسته بی تاثیر نیست.

تولید پودر پسته خانگی اعلا

میزان کالری ۱۰۰ گرم پودر پسته

میزان کالری 100 گرم پودر پسته

پسته یکی از تنقلات خوشمزه می باشد که غذای کاملی محسوب می شود و گنجاندن آن در سبد غذایی خانواده از اهمیت زیادی برخوردار است . پسته با دارا بودن مواد و ترکیبات پروتئینی ، املاح معدنی و ویتامین ها تمامی کمبود های بدن را جبران نموده و از بروز بسیاری بیماری ها نیز پیشگیری می کند . اما برخی از افراد که به کاهش یا افزایش وزن خود اهمیت می دهند معمولا به میزان کالری مواد غذایی اهمیت می دهند ، آن را محاسبه نموده و سپس به اندازه لازم در برنامه غذایی روزانه خود آن را می گنجانند .

در محاسبات انجام شده میزان کالری ۱۰۰ گرم پسته و پودر آن تقریبا ۶۰۰ کیلو کالری به دست آمده که مقدار کالری مناسبی می باشد و می توان برای بهره مندی از خواص بی نظیر آن با وجود اضافه وزن از این ماده استفاده کرد ، در کنار آن فعالیت های لازم را نیز انجام داد . برای مصرف راحت تر پسته و بهره بردن از فواید آن می توان پودر پسته ارگانیک را تهیه نموده و در تمامی خوراکی ها و غذا ها حل کرده و استفاده نمود .

پودر پسته را می توان به وسیله آسیاب در خانه تهیه کرد بدین ترتیب که مقداری پسته پوست گرفته سبز و تمیز را به همراه پودر قند در آسیاب ریخته و با پالس و فشار های کوتاه مدت پودر پسته آماده می باشد و برای نرم شدن بهتر و یکدست شدن  آن را الک نمود . پودر پسته به صورت آماده نیز در بازار عرضه می گردد که برای تهیه آن باید به مراکزی که به عرضه پسته و فراورده های می پردازند مراجعه نمود .

خرید مستقیم پودر پسته ارگانیگ

خرید مستقیم پودر پسته ارگانیگ

با توجه به موارد مصرف فراوان پودر پسته شرکت های متعددی در زمینه تولید پودر پسته و عرضه آن فعالیت می نمایند ، اما برای تهیه  این پودر بهتر است به مراکز معتبر که به عرضه مستقیم پودر پسته ارگانیک می پردازند مراجعه نمود ، تا هم از کیفیت پودر پسته عرضه شده مطمئن بود و هم اینکه به سبب حذف دلالان هزینه کمتری برای خرید پودر پسته بپردازید .

معمولا پودر پسته های مرغوب و درجه یک از پسته های نارس تهیه می شوند که دارای رنگ سبز بیشتری بوده و برای موارد تزئینی بسیار مناسب می باشند . پودر پسته در قنادی ها و بستنی فروشی ها بیشترین کاربرد را داشته و از آن در تهیه و تزئین انواع بستنی ، معجون ، شیرینی و کیک استفاده می شود.

این بخش های تولیدی برای تهیه پودر پسته به صورت عمده می توانند به مراکز پخش و عرضه مستقیم مراجعه کنند تا پودر پسته ارگانیک را به بهترین قیمت خریداری نمایند . ما در مرکز فروش خود پودر پسته خانگی اعلا را که درجه یک ، تازه و بدون بوی ماندگی می باشد را در اختیار مشتریان به صورت بسته بندی و فله قرار می دهیم ، کیفیت و مرغوبیت پودر پسته را از روی رنگ آن می توان تشخیص داد .

برای ارتباط بهتر در

whatss app

کلیک کنید یا

به سایت کوشا دانه مراجعه کنید و با دریافت کاتالوگ و همچنین نحوه خرید پودر پسته خانگی را از کارشناسان ما سوال فرمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *