تولید کنندگان پودر پسته عمده

تولید کنندگان پودر پسته عمده

تولید کنندگان پودر پسته عمده گروهی از تولیدکنندگان هستند که فراوری پسته را در تناژ بالا دنبال می کنند.
ان ها از خریداران اصلی پسته کاشت شده هستند و تمامی باغداران پسته آنها را به خوبی می شناسند و شاید حتی قراردادهای بلند مدت هم بین ان ها منعقد شده باشد. یکی از اهداف مهم این تولیدکننده ها شاید به دست‌اوردن بازار باشد اما هدف دیگر که بیشتر به سود خریداران خواهد بود، می تواند کاهش قیمت پودر پسته باشد.
خرید عمده علاوه بر ارزان خریدن، کاهش هزینه های جانبی از جمله حمل و نقل، صرف وقت و.‌‌.. را هم به دنبال دارد و همین‌ عامل به نوبه ی خود، در کاهش قیمت تمام شده پودر پسته تاثیر خواهد داشت.
از سویی دیگر در مسیر تولید نیز، هزینه ها کاهش می یابد و کیفیت بالاتر خواهد رفت‌، چرا که کارخانه دار مجبور به تهیه دستگاه های با سطح عملکرد بالا خواهد بود تا با سرعت بیشتری کار را پیش ببرد. دستگاه هایی که در خط تولید پودر پسته هستند قدرت ان را دارند که چند تن پسته را در یک‌ساعت مغز کنند و به پودر تبدبل نمایند. اماده سازی پودر پسته به صورت عمده ، دسترسی تولیدکنندگان صنایع غذایی را به آن اسان می سازند و این هم مزیت دیگر تولید عمده پود پسته خواهد بود.

تولید کنندگان پودر پسته عمده

بهترین پودر پسته عمده

بهترین پودر پسته عمده

بهترین پودر پسته عمده ، پودر پسته ای ست که تازگی ان‌حفظ شده باشد. نکته مهمی که در تولید پودر پسته عمده قابل مشاهده و تصور است، سرعت موجود در فرایند تولید می باشد. این سرعت در خرید پسته خام، شستشو، خشک کردن، سورتینگ پسته پوک، مغز کردن با دستگاه، جدا سازی دندانه ها و سورتینگ مغز ها، نرم کردن و اسیاب و…همه و همه سبب می شود پودر پسته در عین‌تازگی به خریدار برسد.
ماندن پسته در انبارها، چه به صورت پسته خام یا مغز یا پودر، کیفیت را خدشه دار می کند. زیرا همانطور که‌ اگاه هستید پسته، دانه ای ست که به سرعت رطوبت را به خود جذب می کند و عطر و طعم و حتی مزه اش تغییر می کند. هیچ چیز مانند پودر پسته تلخ نم دار نمی تواند ان را از چشم بیندازد و هیچ چیز مانند تازگی نمی تواند جایگاه پسته را در آجیل ها ماندگار سازد.
پیشنهاد می کنیم همیشه خرید خود را از تولیدکنندگان باسابقه و قدیمی که طلایه دار این صنعت هستند و به لحاظ امکانات و فعالیت ها،گستردگی زیادی در تولید پودر پسته دارند، انجام دهید.
ناگفته نماند این تولیدکنندگان عمده هم اکنون صاحبان برندهای بسیار معروف هستند و شما از طریق این برند نیز می توانید ان ها را بیابید و بهترین پودر پسته عمده را از ایشان خرید کنید‌. یکی از برندهای فعال در حوزه تولید عمده پودر پسته، برند کوشادانه است. با بازدید از سایت می توانید دامنه فعالیت های داخلی و خارجی این‌مجموعه را مشاهده نمایید.

قیمت پودر پسته عمده

قیمت پودر پسته عمده

همانطور که اشاره شد یکی از مزیت های تولید پودر پسته عمده، در کنار کیفیت ان، قیمت تمام شده پایین آن می باشد. قیمت پودر پسته برای هر خریداری مهم است. چه این خریدار کارخانه دار و یا شرکت تولیدی باشد و بخواهد پودر پسته را به طور عمده بخرد، و چه مصرف کننده جز بوده و خریدش بالایی نداشته باشد. با کمکی که تولید عمده به کاهش قیمت می کند، نیمی از دغدغه خریداران پودر پسته مرتفع می شود اما قیمت پودر پسته تحت تاثیر عوامل دیگری هم خواهد بود و نمی توان ان ها را نادیده انگاشت. در خرید پودر پسته، از جمله فاکتورهای تعیین قیمت، نوع پسته ای ست که پودر پسته از آن به دست می آید. پودر پسته کال همیشه از گران‌ قیمت ترین هاست. دلیل آن سبز بودن بیش از حد و خالص بودن رنگش است. این رنگ یکدست نیز حاصل کال بودن پسته برداشت شده می باشد. هر چه پسته کال تر ، سبزترو گران تر.
جهت رفاه حال خریداران شرکت کوشادانه انواع پودر پسته عمده را تولید کرده و با قیمت گذاری متندع بر اساس کیفیت و رنگ ان، کوشیده است تا مشتری بتواند متناسب با توان پرداختی خود خرید را انجام دهد.

برای ارتباط بهتر در

whatss app

کلیک کنید یا

به سایت کوشا دانه مراجعه کنید و با دریافت کاتالوگ و همچنین نحوه خرید را از کارشناسان ما سوال فرمایید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *