خرید بهترین مغز پسته دندانه تازه از رفسنجان

خرید بهترین مغز پسته دندانه تازه از رفسنجان

مغز پسته دندانه، خرده مغزهای سبز رنگی است که پس از شکسته شدن پسته در دستگاه بنه شکن به دست می آید. این محصول بسیار پر طرفدار بوده و توسط صنایع غذایی و شیرینی پزی ها و..  خریداری می شود. کیفیت مغز پسته دندانه بسته به نوع پسته، تعیین می شود. مجموعه ما امکان خرید بهترین مغز پسته دندانه تازه از رفسنجان را برای شما فراهم کرده است. برای خرید این محصول تازه و اعلا، کافی ست با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید و به آسانی خرید خود را ثبت کنید.

خرید بهترین مغز پسته دندانه تازه از رفسنجان

سایت فروش مغز پسته دندانه خام در مرکز خرید بهترین مغز پسته ایران

سایت فروش مغز پسته دندانه خام در مرکز خرید بهترین مغز پسته ایران

مرکز خرید بهترین مغز پسته ایران جهت رفاه حال مشتریان خود، سایت فروش مغز پسته دندانه خام را راه اندازی کرده است. موسسین این مرکز خرید، در صدد هستند تا به واسطه این سایت تمامی محصولات خود را در سطح جهانی معرفی نمایند و امکان آشنایی با انواع پسته و مشتقات آن را برای همگان فراهم سازند.  سایت فروش مغز پسته امکان خرید اینترنتی، بدون واسطه و آسان را برای تمامی مشتریان دور و نزدیک خود در اقصی نقاط جهان، ممکن ساخته است.

در سایت فروش مغز پسته دندانه خام، شما می توانید به راحتی جزییات فروش تمام محصولات ،  درجه کیفیت محصول، نوع بسته بندی، نحوه خرید اینترنتی و مستقیم را مشاهده کنید. مشاورین فروش نیز آماده پاسخ گویی مشتریان بوده و شما را برای خرید بهتر یاری خواهند کرد. . . سایت مرکز خرید بهترین پسته ایران، به صورت شبانه روی در دسترس شماست.

قیمت روز مغز پسته دندانه سبز خام

قیمت روز مغز پسته دندانه سبز خام

قیمت مغز پسته دندانه سبز خام، برای تمام خریداران عمده و جزیی بسیار مناسب و به صرفه است.

جالب است بدانید که محصول پسته در سه درجه دسته بندی می شود . دسته اول، از نوع خندان و درشت ترین اندازه را دارندو بیشتر برای خشک کردن و فروش و صادرات اختصاص می یابد. درجه های دیگر پسته غالبا فراوری می شوند و از مغز آنها برای مصارف متعدد استفاده می شود.

از میان پسته های درجه بندی شده، پسته گروه دوم که معمولا درشت اما دهان بسته می باشند،  در دستگاه بنه شکن قرار گرفته و مغز پسته تولید می شود. خروجی مغز پسته از این دستگاه اکثرا مغز پسته سالم است اما درصد پایین از این مغزها شکسته می شود که به آن مغز پسته دندانه گفته می شود. برای همین این مغزها به نسبت کیفیت بالا و رنگ سبزی که دارند بسیار مناسب و مقرون به صرفه است.

مغز پسته دندانه سبز خام مورد استقبال کارگاههای شیرینی پزی می باشد و قیمت پایین آن سبب کاهش هزینه های تولید  برای محصولات شان خواهد بود و افزایش کیفیت و رضایت مشتریان شان را به دنبال خواهد داشت.

از مصارف دیگر خرده مغز پسته و یا مغز پسته دندانه سبز خام، می توان به تهیه قاووت و بستنی و معجون هم اشاره کرد.

صادرات مغز پسته دندانه

صادرات مغز پسته دندانه

ایران به عنوان یکی از دو قطب تولید کننده پسته جهان شناخته شده و در این میان پسته رفسنجان گوی رقابت را در میان انواع پسته ایرانی ربوده است. پسته رفسنجان و دیگر مشتقات آن همیشه زبانزد سوغاتی های ایرانی بوده و هست و صادرات آن به عنوان کالای غیر نفتی، موجب ارز آوری و رونق اقتصاد می شود.

صادرات مغز پسته دندانه از نمونه هایی است که همواره مورد توجه بازرگانان و تاجران خشکبار می باشد و از آنجا که کیفیت این محصول بالاست، سود زیادی را نصیب صادرکنندگان مغز پسته دندانه می کند.

ایران برترین تولید کننده پسته در بین کشورهای ایالات متحده امریکا، ترکیه، چین و سوریه است و علیرغم تلاش آمریکا برای ضربه زدن به اقتصاد ایران و کاهش صاردات، مغز پسته ایرانی به خاطر طعم دلپذیر و خاصش، در میان خریداران اروپایی طرفداران زیادی دارد .

برای مشاوره و ارتباط بهتر در

Whatss App 

کلیک کنید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *