خرید پسته کوهی درجه یک

خرید پسته کوهی درجه یک

انواع پسته کوهی  را می‌شود از تولیدکننده برتر ارقام مختلف پسته وحشی در کشور تهیه کرد .خرید پسته کوهی درجه یک را بهتر است از فروشگاه هایی انجام داد که در این حوزه تخصص دارند و فعالیت می‌کنند .در هر جایی که سکونت داریم می‌توانیم به خشکبار فروشی هایی مراجعه کنیم و پسته بنه  را خریداری نمایید. پسته های  وحشی در استان‌های مختلف رشد و نمو پیدا می‌کند که بیشتر در دامنه های رشته کوههای زاگرس و همچنین خراسان و سیستان و بلوچستان پیدا می شود.

این نوع پسته خواص زیادی دارد اما بهترین نوع پسته مغز پسته کوهی مربوط به شهر شیراز می باشد .شهر شیراز یکی از محبوب ترین و با کیفیت ترین نوع پسته کوهی بنه  را دارا می باشد .به دلیل نوع آب و هوایی و حاصلخیزی خاک این شهر شاهد رشد و نمو بهترین و مرغوبترین و با کیفیت ترین نوع بسته کوهی در شهر شیراز می باشیم.

همانطور که میدانید  پسته کوهی بنه یک نوع گیاه خودرو است و نیاز به کاشت بذر ندارد.به همین دلیل حاصلخیزی خاک زمین باعث مرغوبیت آنها میشود.

خرید پسته کوهی درجه یک

راه تشخیص پسته کوهی درجه یک

راه تشخیص پسته کوهی درجه یک

بهترین راه برای تشخیص پسته کوهی درجه یک را می توان نداشتن نم و رطوبت و خشک بودن کامل محصول نام برد. در بعضی از مواقع بهترین و درجه یک ترین محصول پسته کوهی را پسته کوهی سبز می‌دانند .

زیرا بر این باورند که پسته کوهی سبز یا همان پسته کال و نرسیده ،برای مغز پسته کوهی و برای روغن گیری از آن استفاده می‌شود  محصولی بهتر است.

ولی به صورت کلی چه در حالت کاملاً رسیده و چه در حالت کال یا نارس می‌توان پسته کوهی خوب را پسته ای دانست که فاقد هرگونه نم و رطوبت می باشد زیرا داشتن نم و رطوبت در پسته به مرور زمان باعث کپک زدن فاسد شدن و تغییر رنگ و بدبو شدن پسته می گردد.

به همین منظور بهترین راه برای تشخیص پسته کوهی درجه یک نداشتن نم و رطوبت و خشک بودن محصول می باشد.

مراکز فروش پسته کوهی درجه یک

مراکز فروش پسته کوهی درجه یک

فروش پسته کوهی درجه یک علاوه بر ایران به کشورهای مختلف نیز انجام می‌شود .شرکت‌های تولیدکننده به همراه گروه های بازرگانی متفاوتی که در این حوزه حضور پررنگ‌تری دارند. این محصول را از ما گرفته تا به اروپا صادر می‌کند این صادرکنندگان می‌کوشند تا پسته با کیفیتی را آماده سازی نمایند و ارسال کنند پسته های کوهی با کیفیت، درشت، سالم ،بدون کرم خوردگی و تمیز می باشد .

شرکت کوشادانه مفتخر است این محصول را با بهترین و مناسب ترین قیمت به دست مشتریان خود میرساند.

این محصول به دلیل خواص درمانی مختلفی که دارد در کشورهای گوناگونی خریداران خاص خود را دارد. از جمله کشورهای خریدار پسته کوهی درجه یک کشور، شهرهای آلمان و همچنین کشورهای حوزه خلیج فارس از جمله دبی، عمارت، کویت و عراق می باشد.

برای مشاوره و ارتباط بهتر در

Whatss App

کلیک کنید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *