عمده فروشی مغز پسته دندانه ایرانی

عمده فروشی مغز پسته دندانه ایرانی

مغز پسته دندانه ایرانی از محصولات جانبی تولید و فراوری انواع مغز پسته در کارخانجات می باشد . مغز پسته های دندانه ایرانی تفکیک شده به صورت بسته بندی و یا فله در بازار با قیمت ارزان تری نسبت به مغز پسته سالم به فروش می رسد .

مرکز عمده فروشی انواع پسته ، مغز پسته دندانه ایرانی را که دارای کیفیت مطلوب بوده و از پسته های تازه و مرغوب به دست آمده را در تناژ بالا در اختیار خریداران قرار می دهد . خرید از مراکز به صورت اینترنتی نیز میسر است و از تمامی نقاط کشور می توان آن را سفارش داد .

عمده فروشی مغز پسته دندانه ایرانی

معرفی بهترین پسته جهان

معرفی بهترین پسته جهان

پسته یکی از محصولات به دست آمده از قسمت های مختلف کشور ما می باشد که علاوه بر استفاده و توزیع داخلی در صادرات نیز جایگاه مهمی داشته و به اقصی نقاط جهان صادر می گردد .

انواع پسته هایی که در کشور ما تولید می شود متنوع بوده اما می توان گفت بهترین پسته مربوط به شهر رفسنجان و از نوع پسته اکبری می باشد که شکلی کشیده ، درشت و پرمغز دارد .

پسته رفسنجان در جهان نیز شناخته شده است و از بهترین انواع پسته جهان به شمار می رود ، این نوع پسته از لحاظ طعم و کیفیت در دنیا حرف اول را می زند که زیبایی چشمگیر آن نیز سبب بازار پسندی بیشتر شده است .

از لحاظ کمیت نیز پسته ایرانی در جهان رتبه بالایی را به خود اختصاص داده و از کشور هایی است که در این بازه در مقاوم اول قرار دارد . رقیب کشور ما از لحاظ تولید سالانه پسته در جهان آمریکا می باشد که بسیاری از بازار های جهانی را به خود اختصاص داده است .

طبق آمار بیان شده گران ترین پسته در جهان نیز از  سیسیل ایتالیا برداشت می شود که با اینکه سهم بسیار کوچکی از تولید پسته در جهان را به آن مربوط می باشد از لحاظ قیمت تقریبا این نوع پسته دو برابر بهای پسته های آمریکایی و ایرانی می باشد .

خرید بدون واسطه مغز پسته ایرانی

خرید بدون واسطه مغز پسته ایرانی

پسته هایی که در کشور ما تولید و عرضه می گردد شامل انواع پسته باکیفیت و درجه یک و پسته های گندمی و دندانه می باشد . این انواع پسته در کنار هم تولید شده و در کارخانجات فراوری توسط دستگاه های مختلف تفکیک می شوند تا درجه بندی و قیمت گذاری پسته بهتر صورت گیرد .

اگر مایل به خرید بدون واسطه انواع مغز پسته ایرانی می باشید می توانید به مراکز اصلی فروش آن مراجعه نمایید که معتبر بوده و انواع پسته را به صورت عمده و فله ارائه می دهند .

خرید پسته دندانه با قیمت کمتری صورت می گیرد و کارگاه های تولیدی می توانند این نوع مغز را برای مصارف عمده و تزئینی خود به کار برند .

تهیه پسته از مراکز عمده فروشی علاوه بر به صرفه بودن از لحاظ قیمت از نظر کیفیت نیز مورد اطمینان بیشتری است چرا که در این مراکز انواع پسته سریع به فروش رفته و پسته های تازه تر جای آن را می گیرد ،  پسته ها در حقیقت از تولید به مصرف بوده و تازگی خود را هنوز حفظ کرده اند .

در هر شهری تعدادی از این مراکز بزرگ فروش پسته وجود دارد اما در مورد شهرستان های کوچک  فاقد این مراکز و یا شهر های شلوغ که دسترسی سخت می باشد  ، خرید اینترنتی پیشنهاد می گردد ، با مراجعه به سایت معتبر فروشگاه می توانید تصاویر انواع پسته موجود را مشاهده نموده و از بین آن پسته ایده آل و مناسب خود را انتخاب نمایید .

برای ارتباط بهتر در

whatss app

کلیک کنید یا

به سایت کوشا دانه مراجعه کنید و با دریافت کاتالوگ و همچنین نحوه خرید را از کارشناسان ما سوال فرمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *