فروشنده پودر پسته مرغوب در تهران

فروشنده پودر پسته مرغوب در تهران

پودر پسته مرغوب را از روی ظاهر آن می توان تشخیص داد که رنگ سبز خوش رنگی داشته باشد ، ذرات پودر به هم چسبیده نباشند و دانه های قهوه ای پوسته در آن به چشم نخورد ، تازگی و طعم خوب نیز از دیگر خصوصیات پودر پسته است .

برای یافتن فروشنده پودر پسته مرغوب در تهران می توانید به سایت اینترنتی مراجعه نمایید البته سایت های معتبر و فروشندگانی که دارای سابقه درخشان و تجربه کافی در این امر می باشند . خرید آنلاین از این فروشندگان نیز قابل اطمینان است و پودر پسته ای که تهیه می شود دارای کیفیت خوبی می باشد .

فروشنده پودر پسته مرغوب در تهران

مناسب ترین پسته برای پودر

مناسب ترین پسته برای پودر

پودر پسته یکی از فراورده های اصلی پسته می باشد که در کارخانجات فراوری پسته از آرد کردن انواع پسته به دست می آید . معمولا پودر پسته از پسته های ریز و گندمی و یا پسته های خرد شده به دست می آید .

هر قدر پسته ای که برای پودر کردن استفاده می شود دارای کیفیت بالاتر باشد پودر پسته حاصل از آن نیز مرغوب تر است . از آن جایی که معمولا در هنگام مصرف پودر پسته بیشتر رنگ آن مهم می باشد و هر قدر سبزی آن بیشتر باشد با کیفیت تر به نظر می رسد بهترین نوع پسته برای پودر کردن پسته نارس می باشد که به رنگ سبز تیره است ، پسته هر چه رسیده تر شود رنگ سبز آن کم شده و به زردی می گراید .

همچنین پودر پسته مرغوب باید تازه باشد ، بوی ماندگی ندهد ، در اثر رطوبت یا چربی نیز دانه های ریز آن به هم نچسبیده باشد . پودر پسته می تواند از انواع نارس پسته اکبری ، احمد اقایی ، ممتاز و یا کله قوچی به دست بیاید که نوع پسته اولیه در قیمت پودر پسته نیز موثر است .

اگر پودر پسته به روش صحیح پوست گیری و خشک شده شده و سپس آسیاب شود ظاهر پودر پسته ای که تولید می شود کاملا دارای رنگ یکدست بوده و رنگ و طعم خوب خود را نیز از دست نمی دهد. معمولا پودر پسته های خالص اعلا و به رنگ سبز یکدست برای صادرات نیز آماده می شوند و در بسته بندی های مخصوص پرس می گردند .

قیمت هر ۱۰۰ گرم پودر پسته

قیمت هر 100 گرم پودر پسته

پسته حاوی کربوهیدارت ، پروتئین ، اسید های آمینه ، چربی و فیبر می باشد . همچنین از املاح معدنی موجود در پسته به پتاسیم ، کلسیم ، آهن ، روی ، سدیم و مس می توان اشاره نمود . با وجود داشتن این ترکیبات عالی پسته از مغذی ترین مواد خوراکی است که به شکل های گوناگون مصرف می شود .

یکی از اشکال رایج مصرفی پسته پودر پسته می باشد که تمامی خواص پسته در آن حفظ شده فقط تغییر شکل یافته است . از پودر پسته بیشتر در موارد تزئینی استفاده می شود و آن را روی کیک ، شیرینی ، معجون ، حلوا و شله زرد می ریزند .

قیمت پودر پسته با توجه به کیفیت آن ، فصل عرضه و مقدار خرید آن متفاوت است . مثلا قیمت هر ۱۰۰ گرم پودر پسته کوهی بسیار متفاوت با قیمت ۱۰۰ گرم پسته اکبری می باشد .

برای خرید انواع پودر پسته در درجات مختلف و سفارش آنلاین آن می توانید به مرکز فروش ما مراجعه نمایید . برای خرید حضوری که از نزدیک محصول را مشاهده نموده و در خرید آنلاین تصاویر انواع پودر پسته در اختیار مشتری قرار داده می شود. برای استعلام قیمت به روز و دقیق پودر پسته می توانید از طریق راه های ارتباطی درج شده با فروشنده پودر پسته و دیگر محصولات در تماس باشید .

برای ارتباط بهتر در

whatss app

کلیک کنید یا

به سایت کوشا دانه مراجعه کنید و با دریافت کاتالوگ و همچنین نحوه خرید را از کارشناسان ما سوال فرمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *