فروش مغز پسته دندانه ایرانی

فروش مغز پسته دندانه ایرانی

فروش مغز پسته دندانه ایرانی در تمامی مراکز فروش پسته و فراورده های ان و آجیل فروشی و و دیگر خشکبار انجام می شود. خریداران این محصول ، از گروه های متفاوتی هستند، برخی صاحب صنایع غذایی و تولید سوغاتی های بسیار خوشمزه و معروف هستند و برخی کارگاه های ت لید کوچک و بزرگ‌ دارند. در این میان خریدارانی هم وجود دارند که برای مصارف خانگی مغز دندانه را خریداری می کنند.
در کنار این خریداران نباید بازرگانان و تاجران را از قلم انداخت. اگر بگوییم خریداران اصلی همین تاجران هستند، سخن گزافی نگفتیم. چرا که پسته و دیگر مشتقات آن محصولی لوکس و گران قیمت هستند و متاسفانه مصرف داخلی بسیار کمتر از ظرفیت تولید ان می باشد.
معرفی خریداران و تعدد حوزه های فعالیت ان ها، نشان از رونق فروش مغز پسته دندانه دارد. بر این مبنا به راحتی می توانیم بگوییم که فروش مغز پسته دندانع یک نوع کار تجاری و بازرگانی و با پرستیژ می باشد و تاثیر بسیاری در رونق اقتصادی کشور و ارزاوری برای ان دارد. فروش مغز پسته ایرانی در هر نوع که باشد، همیشه بازار پرر نقی در داخل و خارج دارد. این فروش هم به صورت جزیی بوده و هم در تناژهای بالاتر و به صورت عمده انجام می شود.

فروش مغز پسته دندانه ایرانی

موارد استفاده از مغز پسته دندانه

موارد استفاده از مغز پسته دندانه

اکنون که از داغ بودن بازار خرید و فروش پسته و فراورده های مغز آن صحبت شد، برای یافتن پاره ای از دلایل آن، قصد داریم از موارد استفاده مغز پسته دندانه سخن بگوییم. اما قبل از آن به معرفی دقیق تر مغز پسته دندانه می پردازیم:

مغز دندانه در اصطلاح عامیانه به نام مغز پسته خرد شده معروف است. زمانی که پسته ها مغز می شود تا به عنوان کالای صادراتی ناب به فروش برسد، از دستگاه هایی استفاده می شود که با قدرت و فناوری خاصی پسته ها را مغز می کنند. گاهی این پسته ها در اثر قدرت بالای دستگاه شکسته می شوند. و از انجا که خروجی دستگاه یک ‌کالای صادراتی است، و باید مغزها درجه یک باشد، مغزها را سورت می کنند. دانه های خرد را با توجه به کیفیت بالای مغز پسته جداگانه بسته بندی می نمایند و نام اختصاصی دندانه را برای ان قرار می دهند. این مغز دندانه ۲ تا ۵ میل بیشتر طول ندارد و تنها تفاوتش با مغز سالم فقط در اندازه است اما به لحاظ کیفیت کاملا برابری خواهد کرد.

اکنون به موارد استفاده این مغز با کیفیت و اعلا می پردازیم. این کاربردها عبارتند از:

  • استفاده در تولید و پخت سوهان که جز سوهان های معروف شهر قم می باشد.
  • استفاده در تهیه گزهای معروف شهر اصفهان
  • استفاده در کارخانه های بستنی جهت طعم بخشی به بستنی ها و تزیین آن ها
  • مورد کاربرد در تهیه معجون های خوشمزه
  • استفاده در تهیه دسرها
  • استفاده برای پخت و تزیین بیسکوییت ها
  • استفاده در پخت شکلات ها
  • استفاده در تزیین کیک‌های های مجالس و شیرینی ها و حتی برخی غذاها.

همه اینها بخشی از کاربردهای مغز دندانه است و باید گفت با خلاقیت هایی که در تولیدکنندگان وجود دارد روز بع روز بر این موارد افزوده می گردد.

خرید مغز پسته دندانه ایرانی

خرید مغز پسته دندانه ایرانی

با توجه به کاربردهایی که برای مغز پسته خرد شده برشمرده شد، طبیعتا می توان انتظار داشت که خرید پسته دندانه بسیار مورد توجه است و بازار شلوغی دارد. از طرفی این نوع مغز با توجه به حجم مصرفی که تولید کنندگان صنایع غذایی دارند، نباید به صورت انبوه تولید و عرضه گردد تا بتواند نیاز خریداران را پاسخگو باشد.
از انجا که میزان تقاضا از فاکتورهایی ست که بر افزایش قیمت خرید پسته دندانه اثرگذار خواهد بود، این نگرانی برای خریدار به وجود می اید که از کجا مغز پسته دندانه ایرانی را با کیفیت بالا و حجم عمده و همچنین نرخ پایین تر تهیه کند.
پاسخ ما برای این تولیدکنندگان، خرید از مجموعه کوشادانه است. این مجموعه به دلیل شبکه ارتباطی گسترده با تولیدکنندگان مغز دندانه، تمام فراورده های پسته را با تناژ بالا در اختیار دارد و به راحتی می تواند درخواست شما را تامین کند. از طرفی این اتصال و همچنین تجربه کافی در خرید و فروش و حذف واسطه ها، سبب کاستن از حباب قیمت ها می شود. کیفیت محصولات کوشادانه نیز سالهاست که معرف اوست.

برای ارتباط بهتر در

whatss app

کلیک کنید یا

به سایت کوشا دانه مراجعه کنید و با دریافت کاتالوگ و همچنین نحوه خرید مغز پسته دندانه ایرانی را از کارشناسان ما سوال فرمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *