فروش مغز پسته دندانه ۱۰۰۰ گرمی

فروش مغز پسته دندانه ۱۰۰۰ گرمی

فروش مغز پسته دندانه ۱۰۰۰ گرمی

امروزه به دلیل خواص و همچنین کاربردهای فراوان مغز پسته دندانه، می‌توان گفت کارخانجات زیادی در امر تهیه پسته درجه یک و فروش پسته دندانه فعالیت دارند و همچنین اقدام به تولید و بسته بندی مغز پسته دندونه کرده‌اند و تولیدات خود را با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت در سراسر کشور از طریق نمایندگی های موجود شان به فروش می رساند.

اما باید در نظر گرفت که این تولیدی ها با توجه به کیفیت پسته دندانه و مغز پسته دندونه و یا درجه یک آنها را در سایزهای مختلفی بسته بندی می نمایند،تا بتوانند بهتر به بازار و مشتریان خود عرضه کنند.

کارخانجات تولیدی مغز پسته دندانه و پسته درجه یک و دیگر فرآورده های آن در بعضی از نقاط کشور مشغول به کارند که می توان به تولیدی های در شهرستان زرند و یا استان محلات، استان سیرجان، شهرستان بابک و غیره اشاره نمود .بیشترین تولید کنندگان و کارخانجات بسته بندی مغز پسته دندانه و پسته درجه یک در ایران و در مناطق ذکر شده قرار دارند.

در نتیجه تمامی این کارخانه جات تولید و بسته بندی با در نظر گرفتن تقاضای بازار بسته بندی های خود را در اندازه های مشخص به بازار عرضه می دارند. تا تمامی مصرف کنندگان بتوانند به اندازه دلخواه و مورد نظر شان  از پسته درجه یک و مغز پسته دندانه استفاده نمایند.

روش پوست کردن مغز پسته

روش پوست کردن مغز پسته

یکی از عوامل بسیار مهم در پوست کردن مغز پسته به دلیل این است که، اگر پسته تازه در پوسته خود باقی بماند، موجب می‌شود تا رنگ مغز پسته سیاه شود و در نتیجه سم آفلاتوکسین تولید کند. در نتیجه باید هرچه سریعتر پوسته تازه پسته را از مغز پسته    جدا کرد. به صورت خانگی اگر بخواهیم با دست این کار را انجام دهیم به ناخن های دست آسیب وارد می کنیم ، اما روش آسان تر برای جدا کردن پوست پسته از مغز پسته به روش زیر میباشد.

  1. مرحله اول جدا کردن؛ شاخه های پسته را از پسته تازه جدا کنید. هرچند که امروزه پسته های تازه را به صورت آماده می توانید خریداری نمایید.
  2. مرحله دوم ؛ریختن پسته تازه در کیسه‌های پلاستیکی می باشد. شما میتوانید یک کیسه پلاستیکی محکم را انتخاب نموده و پسته ها را در آن قرار دهید و مقدار زیادی از کیسه را، از  پسته تازه پر نماید،اما فضایی برای چرخاندن پسته در آن قرار دهید.
  3. در مرحله سوم؛ در کیسه را می‌بندید و آن را گره زده و هوای داخل آن را خارج می نماید. به صورتی که وقتی کیسه پسته را روی میز قرار می دهید، تنها حجم پسته را در کیسه مشاهده نمایید. و هیچ هوای اضافی در آن نباشد.
  4. در مرحله چهارم؛ با کف دست بر روی پسته ها فشار آورده و آنها را بر روی میز بغلتانید، به صورتی که کیسه پاره نشده و پسته از آن خارج نشود .
  5. در مرحله پنجم؛ مرحله جداسازی پوست پسته تازه میباشد، در این مرحله مشاهده می کنید در اثر غلطاندن ، پسته ها در داخل کیسه پوسته تازه پسته از پوست استخوانی پسته جدا شده و شما میتوانید به راحتی آنها را از هم جدا کنید.

برای انجام راحت‌تر این کار می توانید آنها را در آبکش قرار داده و هنگام شستشو های پوسته تازه از از پوست استخوانی جدا نماید و با  آبکش کردن، می توانید به راحتی آنها را از هم جدا نمایید. توسط این روش به دست شما و ناخنهای دست شما آسیبی وارد نمی شود و همچنین به راحتی پوسته تازه از پوسته استخوانی پسته جدا شده است.

فروشگاه معتبر مغز پسته درجه یک

فروشگاه معتبر مغز پسته درجه یک

فروش مغز پسته دندونه و پسته درجه یک در تهران، به عنوان کلانشهر بزرگ و پایتخت ایران از رونق زیادی برخوردار است زیرا بزرگترین بازارهای پسته ،خرید مغز پسته دندانه، فروش پسته درجه یک و فروش پسته دندانه و همچنین صادرات مغز پسته دندانه را می توانید، از بازار تهران پیگیری نموده و تهیه نمایید .

همچنین بزرگترین صادرات ها در زمینه مغز پسته دندونه و پسته درجه یک از همین مراکز نشات می گیرد. اما باید در نظر گرفت یک فروشگاه معتبر در زمینه مغز پسته درجه یک و مغز پسته دندانه ابتدا باید به کیفیت و مرغوبیت کالای خود توجه داشته باشد تا بتواند با ارائه بالاترین کیفیت و مرغوب ترین پسته درجه یک مشتریان داخلی و مشتریان خارجی خود را در دست بگیرد و نظر مثبت تمامی مشتریان خود را جلب نماید .

همانطور که گفته شد پسته به غیر از انواع خود دارای درجه بندی می باشد، پسته درجه یک بر اساس سایز و رنگ مغز پسته دندانه و همچنین خندان بودن آن تایید شده و مورد مصرف قرار می گیرد. برای خرید می توانید با کوشادانه در تماس باشید.

برای ارتباط بهتر در

whatss app

کلیک کنید یا

به سایت کوشا دانه مراجعه کنید و با دریافت کاتالوگ و همچنین نحوه خرید را از کارشناسان ما سوال فرمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *