قیمت روز روغن بنه صادراتی

قیمت روز روغن بنه صادراتی

پرمصرف ترین نوع فرآورده ها را اگر بخواهیم معرفی کنیم روغن بنه می باشد که  در شرکت های متعددی زمینه برای تولید عمده شان فراهم می آید.وقتی بحث پسته پیش می آید نمونه های مختلفی مطرح می شوند که در این قسمت می خواهیم در مورد پسته وحشی یا همان بنه بگوییم. این محصولات در نمونه های کال و رسیده در دسترس قرار می گیرند که از هر کدام از آنها فراورده های به دست مشتریان می رسد.  در موقع خرید محصولات با قیمت های متفاوتی مواجه هستیم که این عامل به خاطر ویژگی هایی است که تولید کنندگان برای شان قرار می دهند.

به منظور کسب اطلاعات در مورد قیمت روز بنه صادراتی می توان به صورت آنلاین اقدام کرد که در کمترین زمان ممکن اطلاعات دقیقی را ارائه می دهد.

قیمت روز روغن بنه صادراتی

معرفی روغن بنه اصل

قیمت روز روغن بنه صادراتی

اگر بخواهیم بنه یا پسته کوهی را معرفی کنیم در ابتدا به ساختار شان اشاره می کنیم که از چند قسمت تشکیل می شود. لایه اول پوسته سبز، قرمز و یا زردی است که اطراف پوسته سخت را می گیرد. پوسته سخت نیز اطراف مغز بنه را می گیرد و اصلی ترین بخش همین مغز بنه است که به عنوان مغزی روغنی معرفی می گردد.

از فراورده های مهمی که از مغز بنه حاصل می گردد روغن بنه می باشد که به بب ویژگی های خاص و منحصر به فرد مورد استقبال خریداران زیادی قرار می گیرد. نکته  ای باید دقت کرد این است که در موقع خرید به اصل و یا تقلبی بودن محصولات توجه کنیم، زیرا امروزه افراد سودجوی بسیاری وجود دارد که روغن تقلبی را به جای روغن اصل ارائه می دهد و هزینه همان روغن اصل را دریافت می کند.

به این منظور می خواهیم در ادامه مطلب مشخصات روغن های اصل را بگوییم. محصولات مورد نظر از حیث ظاهر زرد رنگ و شفاف هستند که با عطر و طعم عالی خود می تواند نظر خریدارانت زیادی را به خود جلب کند. روغن بنه اصل بعد از طی مراحل تولید به صورت بسته بنتدی شده در می آید تا مشتریان بتوانند آنها را با اطمینان کاملی تهیه کنند. بسته بندی محصولات نیز می تواند دلیلی بر باکیفیت بودن شان باشد و افراد بر همین مبنا آنها را خریداری کنند.

روغن بنه اصل در بازار های داخلی و خارجی به فروش گذاشته می شود و افراد در ابتدا نمونه های مختلف را شناسایی می کنند و بعد خرید خود را انجام می دهند.

موادمغذی موجود در روغن بنه

موادمغذی موجود در روغن بنه

دانه های بنه محصولاتی خودرو و ارگانیک هستند که از درختان بنه برداشت می شوند. این درختان در دل کوه ها و دشت ها رشد می کنند و بدون اینکه دست انسان دخالتی داشته باشد مراحل رشد خود را طی می کنند. پرطرفدار ترین نوع بنه ها بنه های رسیده هستند که پوسته سبز و مغز سبز رنگی دارند. موضوعی که در این قسمت به آنها می خواهیم بپردازیم روغن بنه است که دارای ویتامین ها و مواد مغذی بسیار می باشد و همین امر سبب می شود این محصولات مورد توجه پزشکان طب سنتی قرار بگیرند.

مواد مغذی موجود در روغن ها را اگر بخواهیم بگوییم موارد متعددی مطرح می گردد که در ادامه چند نمونه را ذکر می کنیم:

 1. کلسیم
 2. پتاسیم
 3. آهن
 4. سدیم
 5. ید
 6. روی
 7. فسفر

هر کدام از مواد مغذی که ذکر کردیم اثرات خاص خود را بر بدن ما می گذارند و از همین رو می توان نتیجه گرفت که مصرف این محصولات ضروری می باشد. با این وجود شرایط برای تولید عمده شان در کارخانه های تولیدی فراهم می آید تا بتوانند پاسخ خریداران را بدهند.

به عنوان مثال کلسیم در استخوان، دندان و ناخن و آهن در خون تاثیر گذار است و نظر پزشکان را اگر جویا شویم این محصولات را برای گروه های سنی و جنسی مختلفی تجویز می کنند تا افراد مصرف دارو های شیمیایی را کاهش دهند.

خاصیت شگفت انگیز روغن بنه

خاصیت شگفت انگیز روغن بنه

حال که با مواد مغذی روغن بنه و ارزش غذایی شان آشنا شدیم نتیجه می گیریبم که این محصولات در بخش های مختلفی از بدن ما تاثیر گذار هستد و می توانند بیماری ها را درمان کنند. با افزایش سطح آگاهی افراد در مورد خواص روغن بنه روز به روز بر میزان تقاضا و به تبع آن بر میزان تولیدات افزوده می شود.

در ادامه مطلب جهت آشنایی بیشتر می خواهیم خواص روغن بنه را ذکر کنیم که به قرار زیر است:

 1. روغن بنه سبب افزایش رشد مو ها می شود
 2. رفع ترک لب از دیگر خواص روغن بنه می باشد
 3. محصولات مورد نظر جای جوش و آکنه را از بین می برند و همچنین سبب شفافیت پوست می شوند
 4. روغن های مورد نظر گرم هستند و از تکرر ادرار و قره قطره آمدن آن جلوگیری می کنند
 5. تسکین درد منفاصل و عضلات با روغن بنه امکان پذیر می باشد
 6. درمان بیماری یرقان، لقوه و ام اس از خواص منحصر به فرد روغن بنه می باشد
 7. رفع خلط سینه در دوران سرماخوردکی از آثار مفید روغن بنه می باشد.
 8. روغن بنه التهاب و قرمزی را ازبین می برد و همچنین این محصولات جای سوختگی را زود ترمیم می کنند
 9. با مصرف روغن بنه دستگاه تنفسی خود را تقویت کنید
 10. برای رفع کرم روده و معده مصرف این روغن ها تجویز می گردد

خواصی که ذکر کردیم هر کدام به نوبه خود در میزان تقاضای خریداران تاثیر می گذارد و می دانیم که روز به روز بر سطح خرید مشتریان افزوده می گردد و در این جا تولید کننده است که به فکر تولیدات عمده می افتد تا علاوه بر افزایش سوددهی نیاز خیل عظیم مشتریان را پاسخ دهد.

روش تهیه روغن بنه باکیفیت

روش تهیه روغن بنه باکیفیت

می دانیم که با وجود خواص درمانی بسیار افراد زیادی در صدد تهیه روغن بنه برمی آیند و از همین رو شاهد تولیدات عمده این محصولات به روش های مختلفی هستیم. به طور کلی اگر در مورد تولید این محصولات بگوییم به دو روش خانگی و صنعتی اشاره می کنیم که در هر کدام از آنها روغن ها در سطح کیفی خاصی در دسترس قرار می گیرند.

در روش خانگی بعد از  شست و شو و خشک کردن دانه های بنه را آسیاب و خرد می کنند. با مالش دانه های کوبیده شده روغنی از مغز آنها ایجاد می شود که با فشردن از تفاله های بنه جدا می گردد. روغن حاصل را اغلب به صورت خوراکی در آب بنه استفاده می کنند. برخی نیز به منظور درمان به صورت استعمال خارجی مصرف می نمایند.

روش دیگری که برای تهیه روغن بنه مطرح کردیم روش صنعتی است که اصطلاحا به آن کمپرس سرد می گویند. در این روش دست انسان زیاد دخالت ندارد و با دستگاه های مختلفی روغن ها آماده می شوند. در ابتدا دانه های بنه وارد دستگاه آسیاب میشوند تا خوب خرد شوند. این عامل عملیات روغن گیری را آسان تر می کند. مرحله بعد فشرده کردن دانه های بنه است که سبب می شود روغن ها تفکیک شوند. با وجود تولیدات عمده روغن ها به دو شکل فله و بسته بندی عرضه می گردند که این عامل در تعیین قیمت آنها تاثیر بسیاری می گذارد. می دانیم که محصولات بسته بندی شده به سبب هزینه های سورتینگ با قیمت بالاتری در دسترس قرار می گیرند.

عوامل موثر در قیمت گذاری روغن بنه

عوامل موثر در قیمت گذاری روغن بنه

وقتی برای خرید روغن بنه در بازار کشور ما مراجعه می کنیم با نمونه های متنوعی مواجه می شویم که هر کدام نام برند خاصی را به یدک می کشند. در خطوط تولید محصولات ویژگی های خاصی ایجاد می شود که کلیه این موارد در قیمت گذاری آنها تاثیر بسیاری می گذارد. مشتریانی که قصد خرید این محصولات را می کنند بعد از انتخاب جویای قیمت آنها می شوند تا از این طریق سطح کیفی را پیش بینی کنند.

در ادامه مطلب عوامل موثر بر قیمت روغن بنه را ذکر می کنیم که به قرار زیر است:

 1. وزن بسته بندی روغن
 2. نوع بسته بندی روغن
 3. روش فروش روغن
 4. برند تولید کننده روغن
 5. روش عرضه روغن
 6. منطقه تولید روغن بنه

هر کدام از مواردی که ذکر کردیم به نوبه خود می توانند قیمت ها را افزایش و یا کاهش دهند. مشتریان برای اینکه قبل از هر اقدامی در مورد شان اطلاعات به دست آورند به صورت آنلاین عمل می کنند تا در کمترین زمان ممکن آنها را تهیه و مورد استفاده قرار دهند. تولید کننده بعد ازطی مراحل تولید نمونه های مختلف را با ذکر قیمت ارائه می دهد و افراد بر همین مبنا انتخاب خود را انجام می دهند.

می دانیم که هر کدام ازخریداران شرایط مالی خاصی دارند که بر همین مبنا می توانند اقدام به خرید کنند و نیاز های خود را برطرف نمایند. لیستی از نرخ محصولات ارائه می گردد که روند انتخاب را برای خریداران آسان تر می کند.

بسته بندی روغن بنه

بسته بندی روغن بنه

از نظر کیفیت اگر روغن بنه را مورد بررسی قرار دهیم به نمونه های متنوعی می رسیم که می تواند جهت انتخاب و خرید محصولات را تعیین کند. در این بین روغن بنه صادراتی را معرفی می کنیم که باکیفیت ترین نوع محصولات می باشد از نظر روش عرضه روغن ها با همدیگر فرق دارنتد و هر کدام از تولید کنندگان  شیوه ای را برمی گزینند.

روغن بنه فله و روغن بنه بسته بندی از این موارد است که اکثر مشتریان با اینکه نمونه های بسته بندی قیمت بالاتری دارند در صدد خرید شان برمی آیند. زیرا از نظر بهداشتی به آنها اعتماد دارند. روش مصرف روغن ها می دانیم که به دو شکل خوراکی و غیر خوراکی است و در موقع خرید محصولات خوراکی بسته بندی محصولات اهمیت زیادی دارد که می تواند میزانت خرید و فروش آنها را افزایش و یا کاهش دهد.

بسته بندی روغن ها از نظر نوع ظرف مورد استفاده و وزن با همدیگر فرق دارند. ظروف شیشه ای و پلاسیکی از این موارد هستند که هر کدام گنجایش مقدار مشخصی از روغن ها را دارند. این عامل در قیمت گذاری محصولات هم تاثیر بسیاری دارد و می دانیم که هر چه وزن روغن بیشتر باشد قیمت آنها بالاتر خواهد بود.

تولید روغن در مناطق مختلفی از کشورمان دیده می شود و این عامل بستگی به فراوانی دانه های بنه دارد و از این موارد می توان به لرستان، ایلام، گیلان، کردستان، کرمان و خراسان اشاره کرد. شرکت های تولیدی سعی می کنند بهترین ها را در دسترس قرار دهند تا مشتریان بیشتری را با خود همراه کنند. با این تفاسیر رفته رفته بر فعالیت تولید کنندگان افزوده می گردد و دیگر نیازی به واردات روغن ها به کشور ما وجود ندارد.

فروش عمده روغن بنه صادراتی

فروش عمده روغن بنه صادراتی

بهترین نوع روغ بنه روغن های صادراتی هستند که ازبهترین نوع بنه ها ساخته می شوند. معاملات محصولات مورد نظر را اگر مورد بررسی قرار دهیم نمی توان خرید و فروش شان را فقط محدود به بازار های داخلی کرد. زیرا این محصولات خواص شگفت انگیز زیادی دارند که سبب جلب توجه خریداران می شود.

در بازار کشور های خارجی نیز این محصولات دارای جایگاه ویژه ای هستند و کشور های مختلفی برای خرید روغن بنه صادراتی اقدام می کنند. کشور های عربی و اروپایی در صدد خرید این محصولات برمی آیند و سوددهی تولید کنندگان را به حداکثر می رسانند. لازم به ذکر است که روغن های صادراتی با قیمت و کیفیت بالاتری که دارند می توانند سوددهی را دو چندان کنند.

صادرات روشی برای فروش روغن بنه صادراتی است که مورد توجه خریداران زیادی قرار می گیرد. لازم است بدانید که فروش عمده محصولات به روش های مختلفی انجام می شود و از این موارد می توان به فروش مستقیم اشاره کرد کمه در بین خریدار و تولید کننده انجام می شود. مشتریان برای خرید محصولات از طریق فروشگاه ها و سایت های آنلاین اقدام می کنند تا هم نمونه های مختلف را شناسایی کنند و هم در مورد قیمت شان اطلاعات به دست آورند.

برای ارتباط بهتر در

whatss app

کلیک کنید یا

به سایت کوشا دانه مراجعه کنید و با دریافت کاتالوگ و همچنین نحوه خرید را از کارشناسان ما سوال فرمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *