قیمت روز مغز پسته سبز کال

قیمت روز مغز پسته سبز کال

یکی از انواع مرغوب پسته که بیشتر به کشور های اروپایی صادر می شود مغز پسته سبز کال است . این نوع پسته به دلیل رنگ سبز خود طرفداران فراوانی دارد . برای تهیه خلال پسته نیز از مغز پسته سبز کال استفاده می شود .

قیمت روز مغز پسته کال نیز بر اساس کیفیت ، دیر یا زود چیدن آن تعیین می گردد. برای تهیه راحت و بدون دردسر مغز پسته کال می توانید خرید آنلاین را از شرکت فروش پسته و فرآورده های ما تجربه نمایید ، بهترین نوع پسته را با مناسب ترین قیمت خریداری نمایید .

قیمت روز مغز پسته سبز کال

فصل برداشت پسته کال

فصل برداشت پسته کال

پسته یکی از انواع دانه های روغنی خوشمزه می باشد که به صورت های مختلف و در انواع متفاوت تولید و عرضه می گردد . یکی از انواع پسته هایی که توزیع آن در کشور ما رواج دارد پسته کال می باشد .

پسته کال به سبب رنگ سبز تیره خوش رنگ ، طعم بسیار عالی و چرب بودن به میزان کافی یکی از بهترین انواع پسته شناخته می شود که با قیمت نسبتا بالایی خرید و فروش می شود. پسته کال همانطور که از نامش پیداست قبل از آنکه به طور کامل تشکیل شود و به میزان کافی برسد باید از درخت چیده شود از آن جایی که فصل برداشت پسته تقریبا اواخر تابستان و شهریور ماه می باشد ، پسته کال را حدودا در اوایل مرداد ماه باید از درخت چید .

هر چه زمان برداشت پسته کال به تعویق بیفتد پسته رو به بلوغ رفته و رنگ سبز آن کمرنگ تر می شود . پوست نازک روی پسته هم هر چه بیشتر برسد از سفیدی رو به رنگ صورتی و قرمز می رود . در پسته کال هنوز پوسته ها شکاف برنداشته و خندان نشده از این رو مغز پسته کال بیشتر از پسته های دهان بسته تولید می شود .

از آن جایی که مغز پسته کال یکی از محصولات مهم و صادراتی کشور می باشد و تجارت آن بسیار پر رونق و برای کشور دارای ارز آوری است در برداشت این محصول باید دقت کافی شود و روی آن سرمایه گذاری بیشتری صورت گیرد . قیمت پسته سبز کال با توجه به قیمت جهانی آن و هزینه های تولید محاسبه می شود .

توزیع مغز پسته سبز کال

توزیع مغز پسته کال

یکی از مدل های پسته توزیع شده در کشور مغز پسته کال می باشد که بسیار محبوبیت داشته و گران ترین انواع پسته می باشد . توزیع پسته کال در درجه ها و کیفیت های متفاوتی انجام می شود که از بین آن ها به پسته کال معمولی ، مغز کال سوپر ، مغز کال گل دار و مغز کال متوسط می توان اشاره نمود .

نوع پسته کال بسته این که از نارس کدام یک از انواع پسته کله قوچی ، احمدی آقایی ، اکبری و غیره می باشد نیز با یکدیگر متفاوت است و قیمت گذاری های یکسانی بر روی آن صورت نمی گیرد .

از آن جایی که پسته کال داارای رنگ سبز طبیعی یکدست و زیبایی می باشد این نوع پسته به شدت مورد توجه بازار های خارجی می باشد و بیشترین توزیع مغز پسته کال مربوط به صادرات آن  می باشد . کشور های اروپایی از مشتریان عمده پسته کال ایرانی می باشند ، امید است که در این زمینه سرمایه گذاری های بیشتری صورت بگیرد .

توزیع مغز پسته کال در کشور در مراکز فروش بزرگ پسته به صورت عمده و با قیمت مناسبی صورت می گیرد و برای خرید آن می توان از طریق اینترنتی اقدام نمود و از سراسر کشور به این نوع محصول گران بها و ارزشمند دسترسی داشت . راه های ارتباطی با مدیران فروش آن در ذیل بیان شده است .

برای ارتباط بهتر در

whatss app

کلیک کنید یا

به سایت کوشا دانه مراجعه کنید و با دریافت کاتالوگ و همچنین نحوه خرید مغز پسته سبز کال را از کارشناسان ما سوال فرمایید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *