قیمت پودر مغز پسته بسته بندی در تهران

پودر مغز پسته یکی از فرآورده های پسته است که بسته بندی شده و در اشکال مختلفی وارد بازار می شود و خریداران برای تهیه انواع نوشیدنی و غذاها از آن تهیه می کنند و آماده بودن آن برای تهیه فوری غذا بر خریداران آن افزوده است. قیمت این محصول نیز بسته به درجه کیفیت فرق دارد و هر چه طعم، عطر و رنگ آن طبیعی بوده باکیفیت خواهد بود.

قیمت پودر مغز پسته بسته بندی در تهران

چرا پودر مغز پسته بسته بندی شده بخریم؟

چرا پودر مغز پسته بسته بندی شده بخریم؟ پودر مغز پسته را بهتر است به صورت بسته بندی شده تهیه نمود چون در این نوع پودر هوا به داخل محصول ورود پیدا نخواهد کرد و در نتیجه از فساد آن جلوگیری می شود و در صورتی که هوا در داخل پودر ورود پیدا کند باعث ایجاد کپک و قارچ شده و حتی اگر خراب نیز نشود طعم و بوی پودر تغییر پیدا کرده و خواص آن نیز کم خواهد شد.

از پودر مغز پسته در تهیه انواع غذاها استفاده می شود که دارای خواص زیادی نیز می باشند چون سرشار از چربی غیر اشباع، کلسترول، کربوهیدرات، سدیم، پتاسیم، فیبر، قند، پروتئین، ویتامین آ، ویتامین د، کلسیم، ویتامین ب۱۲ و دیگر مواد معدنی است.

به دلیل چربی های غیر اشباعی که دارد از بروز چربی در بدن جلوگیری نموده و پتاسیم موجود در آن از بروز فشار خون پیشگیری می کند و آهن پسته نیز برای افرادی که مبتلا به کم خونی شدید هستند مناسب است. فیبر موجود در آن سلامتی دستگاه گوارش را به همراه داشته و کلسیم آن با بیماری پوکی استخوان و پوسیدگی دندان مقابله می نماید و ….

فروش پودر مغز پسته با کیفیت در تهران

فروش پودر مغز پسته با کیفیت در تهران فروش پودر مغز پسته تهران با کیفیت بالا توسط مراکز معتبر انجام می شود که این پودر به صورت بسته بندی شده کاملا بهداشتی و اصولی تولید شده و دارای اوزان مختلف ۵۰ گرمی تا یک کیلویی می باشد و به دلیل تنوع بالایی که دارد نیازهای تمامی مشتریان را پوشش می دهد.

این پودر خالص و بدون خس و خاشاک است که برای تهیه انواع شیرینی، بستنی، دسر، فرنی، سوهان، گز و … مورد استفاده قرار می گیرد و در این پودر مغزهای سیاه و خراب بکار نمی رود و از رنگ و طعم طبیعی برخوردار بوده و از بسته بندی های استاندارد در آن استفاده می شود تا ماندگاری و تازگی آن حفظ شده و هوا به آن ورود پیدا نکند.

قیمت های پودر مغز پسته بسته به نرخ پسته مختلف است و هر چه پسته ارزانتر به دست تولید کننده برسد نرخ پودر آن نیز ارزانتر خواهد بود و بسته به گونه پسته نیز پودر آن نرخ های مختلفی دارد و در صورتی که عمده و بدون واسطه تهیه شود ارزان و باصرفه می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *