پخش خلال پسته اصل ارزان

پخش خلال پسته اصل ارزان

خلال پسته ارزان فراورده ای خاص و کاملا شناخته شده از مغز پسته می باشد. این کالا توسط باغداران و  یا کارخانه دارانی که در حیطه فراوری پسته فعالیت دارند، و غالبا در شهرهای پسته خیز و یا در جوار آن قرار دارند   تولید می شود و در سطح کشور و در تمامی شهرهای مختلف ایران توزیع می گردد.

این میزان از پخش خلال پسته، داخلی و دورن مرزی به شمار می اید اما  هیچ گاه نمی توان پخش و فروش پسته و فراورده های آن را، به داخل کشور محدود کرد. این امر چند دلیل دارد از جمله بالا بودن تولید پسته در کشور و قرار گرفتن در رتبه های اول تولید در جهان و دارا بودن امتیاز مازاد مصرف، نیازمندی کشور به توسعه صادرات کالاهای غیر نفتی و قطع وابستگی اقتصاد به نقت، سود اوری بالای پسته در بازار جهانی، کیفیت بالای پسته ایرانی و داشتن رتبه برتر کیفیت، گران‌ قیمت بودن محصول پسته و پایین بودن میزان تقاضا در کشور، و.. .

بر این اساس می بایست توزیع کننده علاوه بر پخش محصول خود در داخل کشور، زمینه های توزیع خلال پسته ارزان را در بازارهای جهانی و بین المللی ایجاد نماید و از این طریق هم‌سو اوری خود را بالا ببرد و هم چرخه اقتصاد کشور را در جریانی فعال و پایدار نگه دارد.

ارزان‌بودن و اصیل بودن خلال پسته عرضه شده توسط پخش کننده ان، یک تبلیغ بسیار ارزنده و ممتاز برای این‌کالا در عرصه داخلی و خارجی می باشد و سبب می شود مشکلات کمتری در پخش ان ایجاد شود.

پخش خلال پسته اصل ارزان

 روشی آسان برای خلال کردن پسته

 روشی آسان برای خلال کردن پسته

تولید خلال پسته با روش های متعددی انجام می گیرد. از جمله روش های صنعتی، سنتی و خانگی.

در روش های صنعتی از دستگاه های فوق پیشرفته و تمام اتوماتیک استفاده می شود.‌ این دستگاه ها بر اساس برنامه های دستوری تعریف شده ی خود، به راحتی و در زمان کم فرایند خلال کردن مغز پسته را انجام می دهند و خلال پسته را اماده بسته بندی می سازند.

سابقا این کار با کمک‌ دستگاه های کوچک و به اصطلاح دستی انجام می شد که زحمت زیادی برای مجموعه تولیدکننده ایجاد می کرد. در روش تولید خلال پسته به روش خانگی ، قصد داریم یکی از اسان ترین روش های تولید خلال پسته را شرح دهیم تا شما نیز بتوانید با این فرایند آشنا شده و در صورت تمایل خودتان اقدام به تولید خلال پسته‌ اصل و تازه و البته ارزان نمایید.

روش تهیه خلال پسته اسان در منزل:

پسته تازه را از بازار تهیه کنید. یهتر است پسته ها کشیده و دارای قد بلندتری باشد. طول پسته هر چه بیشتر باشد، خلال های شما نیز کشیده تر و مرغوب تر خواهد بود. ان ها را خوب بشویید تا از مواد زاید و گل و خاک پاک شود. پس از ابگیری و خشک شدن، پوسته رویی پسته را جدا کنید.

در مرحله بعد، این پسته ها را حدود یک‌ ساعت در مجاورت هوا قرار داده و سپس پوسته استخوانی را جدا کنید. اگر پسته ها خندان باشد کار شما در این مرحله بسیار اسان خواهد شد.

پس از این، نوبت به گرفتن پوسته سوم می رسد. این مرحله اندکی دشوار و زمان بر خواهد بود‌. لذا برای کاستن از سختی کار، مغز پسته ها را در اب خنک قرار دهید به طوری که کاملا در اب غوطه ور شوند.  پس از یک ساعت شاهد خواهید بود که پوسته نازک روی گوشته مغز پسته، حالت اب گرفتگی دارد و حجم پیدا کرده است.

ان ها را اب کشی کرده و با یک‌چاقوی نیز در قسمت وسط و پایین مغز پسته، خراشی کم عمق ایجاد نمایید و سپس با نوک انگشتان به ارامی پوسته را از مغز جدا کنید.

پس از اتمام کار، مغزها خودبخود و یا با کمک اندک انگشتان شما لپه و یا دو نیم می شود، این لپه را ها به دو نیم یا سه نیم تقسیم‌ نمایید و در اخر بر روی پارچه نخی و در محیطی که سایه بوده و هوای ازاد جریان  دارد، قرار دخید تا خشک شود. این کار نهایتا ۳ الی ۴ روز طول خواهد کشید.

لازم‌ به ذکر است که روش ارائه شده در این بخش، توجه زیادی به حفظ کیفیت پسته داشته و در این حالت مواد و خواص پسته و حتی کیفیت رنگ ان، خدشه دار نخواهد شد.

خلال پسته اصل از کجا بخریم؟

خلال پسته اصل از کجا بخریم؟

اگر حوصله تهیه خلال پسته را در منزل ندارید یا وقت کافی وجود ندارد، توصیه می شود برای تهیه و  خرید خلال پسته اصل، به فروشندگان معتبر مراجعه نمایید.

این فروشندگان به مراکز پخش عمده خلال پسته ارزان متصل هستند و می توانند نمونه های مرغوب را در دسترس شما قرار دهند.

ما به شما پیشنهاد می کنیم که خلال پسته اصل مورد نیاز خود را از مرکز خرید کوشادانه انجام دهید. سایتی که در حاضر مشغول به مطالعه هستید، متعلق به این مجموعه بوده و به راحتی می تواند شرایط خرید اسان را برای شما فراهم سازد.

این شرکت هم تولید کننده و هم توزیع کننده و هم فروشنده مستقیم خلال پسته ارزان و اصیل می باشد. برای کسب اطلاعات در مورد نحوه خرید یا کارشناسان فروش سایت،هم اکنون تماس حاصل فرمایید.

برای ارتباط بهتر در

whatss app

کلیک کنید یا

به سایت کوشا دانه مراجعه کنید و با دریافت کاتالوگ و همچنین نحوه خرید را از کارشناسان ما سوال فرمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *