پخش مغز پسته لپه

پخش مغز پسته لپه

مغز پسته لپه فراورده های بسیار پر کاربرد از پسته می باشد و در صنایع غذایی و تولیدات متنوع برای تزیین مورد توجه قرار می گیرد. شاید گران بودن پسته و شرایط اقتصادی ایجاد شده، سبب شود که افراد فکر کنند مصرف پسته و‌ مغز ان در بین مردم کاهش یافته اما به صراحت می توان گفت که این موضوع صحت چندانی ندارد.

شرایط اقتصادی همیشه در کمیت و کیفیت سبد خانوار اثرگذار است اما نکته اینجاست که پسته از دیر باز یک‌ کالای لوکس و گران قیمت بوده و برای جبران این امر، مصرف فروارده های پسته با قیمت‌ پایین تر مدنظر قرار گرفته است. از این رو،  روز به روز مصرف فراورده های این مروارید سبز،  توسعه بیشتری پیدا می کند و خریداران بیشتری این محصول را سفارش می دهند.

پخش مغز پسته لپه به سراسر ایران تایید کننده این نکته می باشد. امروزه ما شاهد فعالیت مراکز متعددی هستیم که تمرکز اصلی آن ها بر پخش و توزیع مغز پسته لپه می باشد. لپه مغز پسته در عین طعم بخشی و زیبایی رنگ، به دلیل شکل خاصی که دارد، زیبایی بخش تمامی محصولات خوراکی شده و بسیار هم پر طرف دار است.

پخش مغز پسته لپه

ویژگی های مغز پسته لپه رفسنجان

ویژگی های مغز پسته لپه رفسنجان

شناخت ویژگی های مغز پسته لپه رفسنجان سبب می شود که بتوانید بهترین نمونه ها را خریداری نمایید. مغز پسته لپه رفسنجان، یکی از بهترین نمونه های پسته لپه در ایران است به طوری که در بازار جهانی نیز زبانزد خاص و عام است. کیفیت پسته لپه، به پسته ای بستگی دارد که از آن تهیه می شود و از انجا که پسته رفسنجان مرغوب ترین نمونه پسته در کل جهان است، بی گمان پسته لپه تولید شده از آن نیز بی نظیر خواهد بود.

مغز پسته لپه، دو نیم شده مغز پسته عادی و سالم است. رویه یا همان پوسته نازک و گلدار پسته با روش های کاملا حرفه ای و با کمک‌ دستگاه های کاملا پیشرفته و اتوماتیک، گرفته  و از گوشته جدا می شود. با این کار مغز پسته به طور طبیعیو خودکار دو نیم می شود. چون پوسته ی روی پسته گرفته می شود، گ مغز لپه کاملا سبز و یکدست است. حتی یک‌ روی لپه که میانه پسته کامل است، حالتی صاف، براق و بدون خوردگی دارد.

گاهی مغز پسته لپه اگر درشت باشت، مجددا به دو نیم دیگر تقسیم‌می شود و در اصطلاح به آن، لپه یک‌ چهارم گفته می شود. مغز پسته لپه سرشاز از مواد مغذی  بوده و می تواند املاح مورد نیاز بدن را تامین کند. ویتامین های دی، آ، اهن، فسفر، روی، کلسیم، تیامین و نیاسین بخشی از این‌ املاح ارزشمند است. همچنین این فراورده منبع عالی از انتی اکسیدان بوده و می تواند پیشگیری کننده از هر نوع سرطانی باشد. از طرفی چون منبع اسید آمینه است از لخته شدن خون و بروز سکته های قلبی می تواند جلوگیری نماید.

خرید مغز پسته لپه

خرید مغز پسته لپه

خرید پسته لپه  بسیار پر رونق تر از دیگر فراورده های دیگر مغز پسته می باشد چرا زیبایی بخشی آن برای تزیین محصولات بیشتر خواهد بود. مغز پسته لپه در تزیین سوهان، گز، شیرینی جات خانگی و صنعتی، بستنی ها، دسرهای متنوع، شکلات ها، غذاهای رنگارنگ، سوسیس ها و کالباس ها و..  بکار می رود. این تنوع مصرف تعداد خریداران را بیشتر کرده و با افزایش خلاقیت های بکار گرفته شده در مصرف فراورده های پسته، انتظار مصرف و خرید بیشتر هم هم می رود.

این شرایط  باعث شده تا بستر مناسبی برای خرید و فروش معز پسته لپه ایجاد شود و راه های متنوع و گونانی طراحی گردد. یکی از سهل ترین روش های ممکن برای خرید این محصول مراجعه به مراکز فروش اینترنتی است.

کوشادانه یکی از معتبرترین این مراکز می باشد. در این مرکز شما شاهد خرید و فروش مستقیم و بدون حضور واسطه و دلال خواهید بود و به عبارتی با تولیدکننده اصلی مرتبط هستید‌. مزیت برجسته این روش خرید با قیمت بسیار مناسب  و دسترسی آسان به تنوع بالای انواع مغز پسته لپه خواهد بود. کافی ست یکبار امتحان کنید تا برای همیشه مشتری دایمی ما باشید.

برای ارتباط بهتر در

whatss app

کلیک کنید یا

به سایت کوشا دانه مراجعه کنید و با دریافت کاتالوگ و همچنین نحوه خرید را از کارشناسان ما سوال فرمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *